Про нас

Product design studio – Pride&Joy.

Ми зробимо твій власний простір, не тільки комфортним і якісним, але і ексклюзивним і неординарним. Ми виготовляємо стильне освітлення, домашній декор і меблі, в яких об’єднуємо дерево, метал, шкіру, скло і елементи авто-деталей, після чого вони стають яскравим акцентом в дизайні затишного будинку або фішкою твого арт простору. Також, наші товари можуть стати креативним подарунком для дійсно особливих людей.

Не йди за трендами, створюй свій з Pride&Joy!

Історія створення:

У серпні 2016 у мене виникла ідея створювати не просто предмети інтер’єру, а товари які зможуть відобразити індивідуальність кожної людини, підкреслити ії неординарність і стати фішкою будь-якого будинку, офісу або арт простору. І я відразу зрозумів, що стане родзинкою моїх товарів – авто-деталі! Я фанат автомобілів, швидкості, тому майже кожна з наших робіт, містить хоча б одну маленьку авто-деталь а деякі, повністю виготовлені з них. Я швидко знайшов однодумців, в особі, своєї дружини Тетяни :), і вже через місяць ми створили свої перші роботи!
При індивідуальних замовленнях, ми завжди дуже уважно ставимося до побажань клієнта і об’єднуємо їх бажання зі своїм баченням та ідеями, нам важливо розуміти що ми на одній хвилі, так як ми не беремося за ті проекти, які нам не цікаві.
«Pride&Joy» це не просто товари, це наша душа, яка відображається в них.

Едуард Костюк та Тетяна Вигівська
Засновники Pride&Joy