Про нас

Product design studio – Pride&Joy.

Ми зробимо твій власний простір, не тільки комфортним і якісним, але і ексклюзивним і неординарним. Ми виготовляємо стильне освітлення, домашній декор і меблі, в яких об’єднуємо дерево, метал, шкіру, скло і елементи авто-деталей, після чого вони стають яскравим акцентом в дизайні затишного будинку або фішкою твого арт простору. Також, наші товари можуть стати креативним подарунком для дійсно особливих людей.

Ми реалізуємо свої вироби по всьому світу. Зараз наші товари вже радують своїх клієнтів у США, Канаді, Австралії, Японії, Великій Британії, Новій Зеландії, країнах Європейського Союзу … та в нашій рідній Україні. Наша місія – зробити словосполучення “made in Ukraine” = “must have” у всіх країнах світу.

Не йди за трендами, створюй свій з Pride&Joy!

Історія створення:

У серпні 2016 у мене виникла ідея створювати не просто предмети інтер’єру, а товари які зможуть відобразити індивідуальність кожної людини, підкреслити ії неординарність і стати фішкою будь-якого будинку, офісу або арт простору. І я відразу зрозумів, що стане родзинкою моїх товарів – авто-деталі! Я фанат автомобілів, швидкості, тому майже кожна з наших робіт, містить хоча б одну маленьку авто-деталь а деякі, повністю виготовлені з них. Я швидко знайшов однодумців, в особі, своєї дружини Тетяни :), і вже через місяць ми створили свої перші роботи!
При індивідуальних замовленнях, ми завжди дуже уважно ставимося до побажань клієнта і об’єднуємо їх бажання зі своїм баченням та ідеями, нам важливо розуміти що ми на одній хвилі, так як ми не беремося за ті проекти, які нам не цікаві.
«Pride&Joy» це не просто товари, це наша душа, яка відображається в них.

Едуард Костюк та Тетяна Вигівська
Засновники Pride&Joy